Suntem la librărie! Comenzile plasate le expediem în cel mai scurt timp posibil. Vă mulțumim. Transport GRATUIT la comenzile de peste 160 lei prin curier Cargus, curier DPD sau poșta română. Transport GRATUIT la comenzile de peste 240 lei prin EasyBox Sameday.
Ramtha predă despre „zilele ce vor veni” zilele care sunt deja aici încă de când a apărut, la sfârșitul anilor 1970. Ultimul vals al tiranilor – profeția revizuită surprinde învățăturile și prezicerile lui Ramtha de acum peste douăzeci de ani, care descriu schimbările dramatice care urmează, de la tulburări ale naturii și până la probleme economice și politice. Ramtha explică forțele din spatele acestor schimbări și multele evenimente din istorie inclusiv din viitorul nostru apropiat care au fost planificate cu atenție de câțiva oameni.
Multe din lucrurile pe care le-a prezis Ramtha acum trei decenii pot fi confirmate clar în multe din titlurile de știri de astăzi, însă după Ramtha, mai urmează și altele. Deși viitorul poate părea descurajant și cumplit, Ramtha prezice un destin mai măreț, care se construiește, cu ajutorul civilizațiilor avansate care iubesc omenirea: apariția superconștiinței o nouă eră și o rasă umană mai evoluată.
„Acest destin aceste schimbări despre care am vorbit de atâta vreme, în timpul vostru se manifestă pe deplin. Mergeți și aruncați o privire. Ce vi se pare obișnuit acum nu era așa pe atunci.”
Cuprins:
Fragment:
Caracteristici:
Numărul de pagini
Numărul de pagini
182
Formatul în cm. (l x L)
Formatul în cm. (l x L)
15 x 22.5
I.S.B.N.
I.S.B.N.
978-606-92384-2-4
Traducerea din limba engleză
Traducerea din limba engleză
Laura Cristiana
Titlul original
Titlul original
Ramtha, Last Waltz of the Tyrants, the Prophecy REVISITED